Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2017, 00:25   #12
Czarna
 
Czarna's Avatar
 
Reputacja: 1 Czarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputację
Mnie się wydaje, że z graczami z łapanki, którzy się nie znają i się nie dotarli, nie zrobi się dobrze działającej i przede wszystkim zgranej drużyny. Zawsze znajdą się bardzo wyjątkowe płatki śniegu, którym nie będzie pasowało nic co jest przeciwne ich zdaniu - a jak będzie inaczej to foch i kwas w sesji, bo to skandal że jest inaczej niż sobie taka śnieżynka uwidziała.

Druga rzecz to hierarchia. W większości przypadków nawet jak jakaś jest to i tak gracze ciągną indywidualnie, bo wiedzą lepiej niż kolega-dowódca, poza tym nie współpracują i chowają często informacje żeby przypadkiem nie pomóc innym i żeby nie wyszli na lepszych od niego.
Grałam na innym forum w sesję, gdzie był motyw drużyny, a gracze z łapanki. Żeby się słuchali MG zaraził każdego syfem i tylko dowódca miał możliwość wyproszenia od "góry" leków, więc musieli się słuchać, bo bez niego skończyliby marnie.

Jeszcze inna kwestia - mierzenie siły na zamiary. Wykupienie postaci skilla dowodzenie z nikogo nie robi dowódcy. Trzeba jeszcze pomyślunku. Nie idzie po samej rekrutacji zweryfikować co dany gracz potrafi, a w strukturach z hierarchią szef być musi. W bio można natworzyć takie cuda... zresztą Lemin dobrze to podsumował wcześniej.

Co do chęci - zgadzam się z Mike'iem i tym co napisał powyżej. Chęci muszą być szczere, bo inaczej w końcu i tak wyjdą prawdziwe intencje i zapatrywania. I albo się ludzie dotrą, albo się robi radio Erewań.

Jeżeli już się trafią ludzie z łapanki można z początku wymusić na nich współpracę - tak jak pisałam o tym myku z syfem i jedną osobą z drużyny która może skołować leki. Ale to też kwestia człowieka
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Everyone will come to my funeral,
To make sure that I stay dead.
Czarna jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem