Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2017, 10:58   #41
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Hmm, ja mam podobny problem jak Mike po prostu za dużo fajnych sesji na raz:P ale mam takie pytanie bo chodził za mną taki koncept postaci który pasuje chyba tylko do sesji Apokalipsy. Tylko nie wiem czy ten koncept w ogóle uznacie za grywalny więc może tu bym go przedstawił tak ogólnie ?

Przedwcześnie urodzony Metys Tubylca Betonu i Gnatożujki urodzony bez nóg i osłabiony Gnatożujka przebłagała Karalucha żeby ocalił jej dziecko. Totem zgodził się zsyłając duchy opiekuńcze które zadbały o to żeby technologia pomogła wilczkowi przeżyć i pokonać trudności zapowiadając że pewnego dnia odbierze zapłatę.

Postać musiałaby z rozkazu totemu opiekować się Samsą zbiegłym z Pentexu broniąc go przed wilkołakami oraz sługami żmija oraz zrobić wszystko aby zapewnić Plemieniu oraz
Totemowi Karalucha przetrwanie.

Jeżeli ten szalony koncept przejdzie do wygospodaruje czas
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 20-07-2017 o 14:18.
Brilchan jest offline