Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2017, 22:35   #48
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
On
Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
A przydomek Diabły wziął się z upodobania do koloru czarnego i czerwonego Jak na mój gust, z tego co czytałem o Tzimisce to własnie potwory w ludzkiej w skórze, a nawet nie potwory, a własnie diabły.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, nikt nie myśli o sobie, że jest zły, moi Tzimisce po prostu uważają, że postępują właściwie, a jeśli chodzi o to co czytałeś to zwróć uwagę że historię piszą zwycięzcy czyli w tym przypadku Tremere otóż sami są winni najgorszej zbrodni wraz z Ventrue, przeciwnikami politycznymi Tzimisce. Czyli już wiesz jak wygląda w tym przypadku bezstronność źródeł.

Zell jeśli o mnie chodzi to bardzo chętnie

Mi Raaz dobry pomysł
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 20-07-2017 o 22:41.
Wisienki jest offline