Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2017, 22:50   #719
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Dom Xandry.

- Pewnie wie więcej. Oswald przytaknął Celestynie. - Jestem również pewien że nic z tego co wie, nie powie mi po dobroci albo skłamie, więc nawet nie ma po co pytać.

Bosch wstał i przestawił swoje krzesło za drzwi wejściowe, tak aby te zasłoniły go po otwarciu. Zapobiegawczo zamknął również najbliższą okiennicę i przestawił spętaną Xandrę na miejsce obok siebie.

- Więc poczekamy na twego męża. Ty siedź tam dalej, jak siedziałaś i wyglądaj tak normalnie jak tylko potrafisz. Wyciągnął miecz z pochwy, a w jego głosie pobrzmiewała niewypowiedziana groźba.

- Otwinie, Wypuść tyłem te dzieciaki i każ się im gdzieś schować. Sam też obstaw to wejście i dopadnij każdego, kto będzie chciał się prześlizgnąć. Po pozbyciu się tych z dołu, trzeba założyć że Ernest będzie zaalarmowany. Przestrzegł.

- Teraz potrzeba już tylko cierpliwości, czyż nie? Zapytał na koniec, nasłuchując dźwięków z zewnątrz.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline