Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2007, 16:54   #1
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
[autorskie]Syberyjski Koszmar

Kowalski jak codziennie, tak i dziś jadąc samochodem słuchał radia. Z odbiornika wydobywała się miła dla ucha nuta, jakiś stary bluesowy zespół. Mężczyzna kołysał się lekko w rytm muzyki gdy nagle program został przerwany. Spikerka ogłosiła komunikat.
-Dziś rano, o godzinie 12:18 nad syberyjskimi lasami spadła awionetka, na pokładzie której była dwójka znanych, Polskich, badaczy... Rosyjskie władze donoszą, że z katastrofy nikt nie przeżył... Prezydent ogłosił żałobę narodową.
Drogi narodzie, dziś o godzinie 12:20 nasz kraj, nasza ojczyzna straciła dwójkę ludzi. Ludzi, których nie da się zastąpić, to dzięki nim Polska wiodła prym w dziedzinie zoologi, dzięki nim świat wie tyle o Tygrysach Syberyjskich. Dziś rano ci ludzie stracili życie... Od dziś, do 24 Czerwca bieżącego roku, w kraju obowiązuje żałoba narodowa. Dziękuje za wysłuchanie- powiedział prezydent na konferencji prasowej.
- kobieta mówiła coś jeszcze, lecz Kowalski nie słuchał... Z zadumy wyrwał go jakiś smutny kawałek, który poleciał zaraz po audycji specjalnej.

***

Witam wszystkich, mam przyjemność zaprosić Was w mroźną Syberię, gdzie jako grupa rozbitków stawiacie czoła różnym niebezpieczeństwom tamtejszych regionów, od temperatur przez wilki, niedźwiedzie aż po tygrysy. Gracze mają za zadanie dostać się do cywilizowanego świata. Myślę, że świat Was zaciekawi.
Z góry mówię, nie jestem doświadczonym MG, lecz będę miał pomoc od Kolmyra za co mu bardzo dziękuje, pomysłów mam wiele, sesja nie padnie

Karta postaci powinna zawierać:
Imię -

Płeć -

Zawód - do wyboru mamy najemnika, leśniczego i badacza, o którym wspomniałem w powyższym tekście.

Wygląd -

Historia -

Do sesji potrzeba mi od 4 do 5 osób, mam zastrzeżenia co do badaczy, ich może być tylko dwoje.
Rekrutację kończę w Niedzielę, 17Czerwca.

Pozdrawiam
Panda


Edit: Karty słać na PW.
 

Ostatnio edytowane przez Panda : 14-06-2007 o 17:02.
Panda jest offline