Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2017, 19:59   #46
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eleishar Zobacz post
Mi Raaz abominacje są rozpisane jako grywalne :P
Abominacje są rozpisane w jednym z suplementów. Bodajże "Storyteller Companion"

Jest tam bardzo szczegółowo opisane w jaki sposób powstają. I ten proces opisałem skrótowo powyżej w swoim poście. Wilkołak po śmierci w czasie picia krwi wampira ostatni raz prosi duchy o przysługę, żeby nie być przeklętym na wieczność. W podręczniku też napisali, że poza Tancerzami Spirali inne plemiona w tej sytuacji prośbę popierają paleniem punktów siły woli w celu uzyskania automatycznego sukcesu. Potem jest rzut na gnozę i to o czym pisałem: sukces=szybka śmierć, porażka=powolna śmierć. Nie napisałem o krytycznej porażce (ang. Botch). Wtedy dla wilkołaka dzieje się najgorsza możliwa opcja. Zostaje Abominacją. Traci kontakt z duchami, fetysze przestają działać i w żaden sposób nie może odzyskać Gnozy.
Jest grywalny tak długo jak długo ma choć 1 punkt Gnozy. Później staje się bezmyślną bestią (analogia do wampira z drogą/człowieczeństwem = 0)

Nie dopuszczamy kandydatur Abominacji. Możecie w czasie sesji zostać Abominacją i rozegramy taką przemianę tak jak opisałem. Przy 1 Gnozy i 0 siły woli macie całe 10% szansy na przemianę. Co innego, że z 1 Gnozy długo pewnie się nie nacieszycie grą. To jest Wasz wybór. Ja daję wam gotowe, opisane w podręczniku, rozwiązania.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline