Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2017, 19:36   #42
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Nie spodziewała się niczego szczególnego, w końcu Ichiro gdyby mógł, zapomniałby własnej głowy gdzieś na stacji metra. A jednak... gdy otworzyła drzwi mieszkania jej nozdrza wyłapały specyficzny zapach ryżowego octu. Usłyszała też charakterystyczny odgłos bulgotania w garnku, dochodzący z kuchni.
Haruka zrzuciła buty w korytarzu.
- Tadaima! - Powiedziała głośno i wrzuciła plecak do swojego pokoju idąc w stronę kuchni.
- Witaj moja królowo! - przywitał ją współlokator ubrany tylko w bokserki i fartuszek kuchenny - Oto przyszłaś idealnie na czas. Patrz i zachwycaj się. Oto nikujaga wedle przepisu mojej mamy! Zanim ta przestała się do mnie odzywać...


- Siadaj, siadaj! Trzeba jeść póki gorące! - poganiał Harukę z entuzjazmem.

Japonka musiała przyznać, że była zaskoczona… bardzo zaskoczona. Uśmiechnęła się szeroko. Ten dzień naprawdę z każdą chwilą stawał się coraz lepszy. Uniosła w górę butelkę z winem, którą kupiła po drodze.
- Co powiesz na odrobinę napitku do tych pyszności? - Podeszła do Ichiro i ucałowała go w policzek. - Pachnie wspaniale.
- A smakuje jeszcze lepiej... o ile wyszło mi to tak, jak matula robiła. - mrugnął do niej, po czym... dał jej klapsa - No to moja księżniczko ja rozlewam wino i podaję do stołu, a ty rządź! Wybierz, co będziemy oglądać.
- Obejrzymy film?! - Haruka ucieszyła się jak dziecko. - Zaraz wracam.

Pobiegła do pokoju, nim Ichiro zdążył zareagować i otworzyła szufladę w stoliku przy łóżku. Do krawędzi podjechały dwie rzeczy. Film i opakowanie tabletek 24-po. No tak… po akcji z Youtą była to rzecz, którą zawsze miała na podorędziu. Szybko połknęła tabletkę i wróciła do kuchni. Zajęła miejsce przy stole kładąc na nim film.


- Może być coś takiego? Kupiłam to ostatnio podczas lunchu. - Sięgnęła po łyżkę i jeszcze raz zaciągnęła się zapachem daniam. - Itadakimasu!

Ichiro postawił przed nią kieliszek z winem a sam wziął pudełko z płytą i spojrzał na nie krytycznie.
- Wiesz... muszę cię bardzo kochać - westchnął - Oglądamy tutaj czy potem jak zjemy na łóżku?
- Heh miałam to obejrzeć sama, jeśli masz ochotę na coś innego, droga wolna. - Mrugnęła do niego. - Może na łóżku?
- To twój wieczór królowo mego serca. - powiedział Ichiro, udając poświęcenie - Będzie jak zechcesz. Itadakimassssuu! - powiedział z werwą, zabierając się do pałaszowania.

Haruka jadła ze smakiem. Była ciekawa czy taka kolacja z Kazuo byłaby w ogóle możliwa. Nagle sobie jakby sobie o czymś przypomniała.
- Mam już nową dziare. - Pokazała Ichiro dłoń.

Współlokator spojrzał zaintrygowany.
- Taka... prosta... ale urocza - skomentował - tylko wiesz, że tego to już nie zakryjesz? Bo nawet jak nałożysz puder to zaraz go zetrzesz, łapiąc za klamki czy coś. - odpowiedział pomiędzy gryzami - Kto by pomyślał, że ideały istnieją nie? Nie dość, że zajebiście się rucham, to jeszcze gotuję. No powiedz... smakuje ci, nie?
- Wiesz, że i tak nie ukrywam dziar. - Haruka odstawiła pusty talerzyk. - A co do jedzenia… jeśli ruchasz choćby w połowie tak dobrze jak gotujesz, to żałuję, że nie jestem facetem.

W odpowiedzi Ichiro posłał jej całusa nad stołem. nawet sam powkładał potem naczynia do zmywarki. Prawie ideał... tylko gej.

Późnym wieczorem ułożyli się oboje w łóżku Haruki, by obejrzeć wyciskacz łez, który kupiła. Haruka wtuliła się w Ichiro i czasem zerkając na znamię, przysypiała oglądając film. Ichiro był wspaniały… był wspaniałym przyjacielem. Usnęła ciesząc się, że jutro czeka ją spokojny, nudny dzień. Kilka dziar, lunch samotnie w lokalu obok studia.
 

Ostatnio edytowane przez Aiko : 23-07-2017 o 20:47.
Aiko jest offline