Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2017, 20:34   #954
Slaaneshi
 
Slaaneshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Slaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumny
Niestety, mija kolejny weekend, kolejny tydzień, a ja nie mogę wygospodarować czasu na zwykły odpis... Przepraszam, że to tak wygląda ale tak jak uprzedzałem - krucho u mnie z czasem, a od miesiąca robi się go tylko coraz mniej. W obliczu obecnych i nadchodzących zobowiązań jest możliwym, że odblokuję się dopiero od października.

Może uda się coś wcześniej ale nie mogę nic obiecać. Głupio trochę, bo przejąłem sesję, żeby ją prowadzić, a tu teraz się to moje prowadzenie sypie.. ale nie jest to ode mnie zależne.
Zobaczę jak się to będzie rozwijać, mam nadzieję, że tylko dramatyzuję nad wyrost i rzeczywiście uda mi się wcześniej wygospodarować czas na kontynuację tej sesji.

Pozdrawiam serdecznie całe grono i do rychłego spisania!
 
Slaaneshi jest offline