Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2017, 08:49   #365
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację

Rekrutację uznaję za zakończoną. Strasznie dużo było tych nadesłanych kart postaci (naliczyłem się 24) i miałem ogromny kłopot z wybraniem tych, moim zdaniem, najciekawszych. Doszło do tego, że w przypadku ostatnich miejsc decyzję podejmowałem już nie na podstawie tła fabularnego (które było równie unikatowe, ciekawe i dobrze napisane), a unikatowości statystyk na tle reszty drużyny. 23 graczy wysłało mi 24 karty postaci i oto lista bohaterów, która wypłynie do Lustrii (kolejność losowa):
  • Erwin (Hakon)
  • Doktor Aureolius (Hen Cerbin)
  • Lexa (Nami)
  • Diederich (Avdima)
  • Wolfgang (Cattus)
  • Weddien (Deszatie)
  • Orrgar (Pan Dwarf)
  • Borriddim (Gob1in)
  • Berthold (Lord Melkor)
  • Sylvain (Sirion)
  • Thora (Corax)
  • Eomund (Aveane)


Dobrze się naliczyliście - jest ich łącznie dwunastu. To wynik mojego niezdecydowania. Niebawem pojawi się sesja oraz komentarze w dziale Warhammer. Prosiłbym jeszcze wymienione wyżej osoby o potwierdzenie swojego uczestnictwa w komentarzach, kiedy już się pojawią. Reszta nadesłanych kart leci do rezerwy i ilekroć ktoś zginie lub odejdzie, to będę uzupełniał szeregi (w wyprawie bierze udział blisko 200 osób, więc łatwo będzie kogoś dołączyć).

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie rekrutacją. Naprawdę masę świetnych i inspirujących bohaterów otrzymałem, ale niestety musiałem wybrać tylko część z nich.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline