Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2017, 11:31   #6082
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Po strzałach svirfnebli i divine smite gnijący remorhaz jest już śmiertelnie ranny, ale... Poszło trafienie krytyczne w Eola za 100 obrażeń. Smokowiec w następnej rundzie zostanie połknięty przez robala. No cóż, Bruenor w Trylogii Mrocznego Elfa miał chyba wyższy poziom
Czy ja mam coś ze wzrokiem, czy nie ma jeszcze opisanej mechaniki tego wydarzenia na docku, tylko fabuła?


Tak, mam zeza ;(

Już znalazłam.

EDT: Ja mam chyba inspirację własną, nie mogę jej użyć do ustabilizowania się albo negacji krytyka?

EDT2
: Chyba do obrażeń nie dodałeś +3 za Aura of Hate, czyli nie 44 tylko 50 demedżu.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 24-07-2017 o 11:34.
Autumm jest offline