Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2017, 12:27   #97
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zgadzam się z przedmówcą najlepiej komuś zgłosić że mają hobgobliny do sprzątnięcia oraz stado kręcące się w pobliżu nie brać dodatkowych questów i skupić się na misji od Gildii.

Też chciałbym kupić trochę sprzętu tylko najpierw muszę wyliczyć ile mam tego durnego złota :P trzeba sprzedać te dwa miecze po Hobgoblinach plus ten sejmitar chyba że ktoś reflektuje ?

San co powiesz na to żeby kapłani drużynowi kupili na spółkę healers kit który byśmy dzielili ?

Mistrzu czy Aurelio może zabrać te skórzane zbroje z ciał hobgoblinów ? Nie po to żeby nosić bo pewnie różnią się wielkością ale żeby jak na Gondyjczyka przystało żeby miał w czym dłubać myślałem żeby zrobił sobie procę i może hamak ? Wykonalny taki pomysł?

Co do zakupów to zastanawiałem się nad łomem i może jakimiś narzędziami do rzeźbienia w drewnie ? Chociaż nie wiem czy mi kasy starczy .
 
Brilchan jest offline