Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2017, 12:54   #98
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
Zbroję po goblinach były wyjątkowo poharatane. W sumie można powiedzieć porabane. W końcu wszyscy z siekierkami chodzą. Drużyna drwali :P.
Miecz Hlin przeciałna pół jedną zbroję. Henk innej odciął rękaw i zrobił dziurę w klatce. Myślę że hama z tego zrobić nie ma szans. Proce? Czemu nie

Co do zlota jeśli nie chcę wam się liczyć (a mnie się nie chcę) to wszyscy macie teraz 10gp. A dlaczego? Bo dostaliscie tyle od gildii. A co ze złotem, ktore wam zostało? Jeśli nie policzyliscie to trudno, po prostu wydaliscie na ekwipunek. Jeśli ktoś sobie policzył to ma bonus. W drodzę zjedliscie po 6 racji każdy. Więc macie 4 rację żywnościowe jeszcze.

Co do questow pobocznych mam dla was pewną propozycję. Jednak jeszcze sam muszę ją do końca przemyśleć...
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein

Ostatnio edytowane przez Gerappa92 : 24-07-2017 o 12:59.
Gerappa92 jest offline