Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2017, 15:15   #52
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Alectus uśmiechnął się szczerze słysząc zapewnienia genasi.
- Widzisz Pythio, mówiłem, ze są godni zaufania.
Kobieta zmierzyła Alleusa od stóp do głowy zimnym niczym górski wiatr wzrokiem.
- Tak - rzekła, choć ton jej głosu wskazywał, że ciągle nie jest do końca przekonana.
- No tak - Alectus klasnął w dłonie - niemal zapomniałem o twych preferencjach Alleusie, a mam coś specjalnie dla Ciebie, trzymałem ją od piętnastu lat specjalnie na tą okazję. - mówiąc to udał się na zaplecze, a chwilę później wrócił z niewielkim kryształowym flakonikiem wypełnionym krystalicznie czystym płynem. Flakon pięknie załamywał światło tak, że płyn w środku mienił się wszystkimi kolorami tęczy. Alectus po chwili wręczył go genasiemu, a ten poczuł, że kryształ jest chłodny w dotyku. - Zdobyłem ją niemałym wysiłkiem, zatrzymaj na specjalną okazję. - Uśmiechnął się z dumą.

- Wybacz, ale w tej chwili niewiele mogę wam powiedzieć, zrozum proszę. - Rzekł Alectus przepraszająco. - Obiecuję, że kiedy wrócicie wyjawię wam wszystko co wiem.

Wysłuchawszy zaś problemów jakim stawił czoło zadumał się.
- Przekonać starego Kilij Arslana by ruszył zadek w środku nocy? Nawet ja nie znam na to sposobu, ale może załatwimy to inaczej. - Sięgnął po trzymaną za kontuarem księgę, przekartkował ją i wyciągnął spomiędzy stronic pożółkły kawałek papieru. - Ten kwit powinien załatwić sprawę, pokażesz go stajennemu i zapłacisz odpowiednio. Niestety to wszystko co w tej sprawie mogę zrobić. Jeśli zaś chcecie kupić coś o tej porze to zaraz na prawo od bramy znajduje się faktoria, tuż przy lazarecie Waukeen, nie sposób nie trafić. Kapłani-kupcy bogini chętnie wam pomogą nawet o tej porze.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 24-07-2017 o 15:34. Powód: heh...
Googolplex jest offline