Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2017, 16:11   #54
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Za dar serdecznie dziękuję teraz lepiej abym zachował trzeźwy umysł mam nadzieje że będzie okazja napić się razem za sukces wyprawy gdy już wrócimy lecz nie zostawię tego daru tutaj bo czysty alkohol bywa przydatny dla odkażania ran - Schował butelkę do swych juków widać było że prezent przypadł mu do gustu.

- Przyjmuję tą odpowiedz, choć nie kryje że jestem nieco zawiedziony. Będę trzymał Pana za słowo zaproponowane rozwiązanie również mi pasuje. Dziękuję Serdecznie za pomoc- Z tymi słowami odebrał kwity i ruszył do stolika gdzie siedzieli jego pozostali:

- Czy któryś z was chcę się ze mną przejść na nocne zakupy? Zacny ze mnie dyplomata ale zupełnie się nie wyznaje na wycenach czy targowaniu tak popularnym wśród tutejszych ludów.
 
Brilchan jest offline