Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2017, 18:12   #458
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację
Kerm nie wiem, który budynek miałeś na myśli mówiąc "wejdź do tego domu" bo jest przy was kilka. Tym samym Erskine nie zrozumiał do końca polecenia i obrał za cel dom z czerwonym dachem, sugerując się kierunkiem ataku reszty towarzyszy. Aktualnie ty i Erskine stoicie przy Balkazarze, Grzmocie i Kargulu.
Co do Esmonda nie wiedząc o jaki budynek chodzi to przesunąłem go wraz z Erskinem, jeśli ta pozycja jest zła to możemy się umówić że Esmond się nie ruszył z miejsca, lub ruszył się na dane jakieś pole.

Mag: Zgadza się Nowa lokacja się doczytywała i nie było możliwe użycie umiejętności podczas Loadingu Ciiii jakoś fabularnie muszę usprawiedliwić swoją nieudolność ;p

Tak więc widzicie ile problemów jest jak jasno nie napiszecie mi co robi postać jeśli chodzi o ruch (3 pola) i atak. Ja później nie wiem jak to zaznaczyć na mapie, a jak jakoś zaznaczę to już nie cofnę.

Starajcie się dać zawsze na dole jakąś linijkę tekstu gdzie poruszacie swojego pionka na mapie i nie zakrywać mi tego spoilerami, bo jak widać potrafię przeoczyć.
 

Ostatnio edytowane przez Ranghar : 25-07-2017 o 18:15.
Ranghar jest offline