Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-07-2017, 23:06   #190
Proxy
 
Reputacja: 1 Proxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputację
To i na moje podziękowania przyszedł czas. Później zawsze lepiej niż wcale

Dziękuję za grę i sesję prowadzoną cały czas na poziomie. Różne pływy frekwencji nie były przeszkodą dla ciągnięcia zabawy dalej, co było dla mnie zaskakujące, gdyż bardzo ciężko na LI mieć podobną sytuację.

Miodne opisy Zapy, okraszone obrazeczkami i klimatycznymi opisami były 10/10. Towarzystwo współgraczy i ich postaci było bardzo udane. W trakcie sesji udało mi się poznać Blaith na żywo na LIczowym meetingu w Opolu. Zawsze ciekawie jest poznać osoby, które są po drugiej stronie.

Mam nadzieję, że marudna pod koniec Ender była odegrana odpowiednio spójnie i zachowała się cały czas jak ona, niezależnie od sytuacji. Epilog jest w trakcie pisania i będzie dorzucony - niestety na dniach.

Dzięki wielkie za możliwość dołączenia i uczestnictwa w sesji.
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim.
 
Proxy jest offline