Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 06:50   #63
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
Poświęcając swoje jutrzejsze wyspanie odpisałem w sesji.

Jak zwykle - w razie pytań piszcie śmiało, doprecyzujemy sytuację, wyjaśnimy pewne kwestie itd.

Co do terminu - jak mówiłem, ja mam najwięcej czasu na pisanie w weekendy więc daję Wam termin do soboty 29.07.2017r. Wiem, że to są tylko cztery dni a umawialiśmy się na pięć, ale wtedy jest duża szansa, że odpiszę w niedzielę, bez rozwlekania kolejki na kolejne dni.

EDIT.

Oczywiście są dwie opcje - jeśli do soboty będzie większość odpisów to w niedzielę odpiszę, a jeśli nie to wtedy przeciągniemy kolejkę.

Co więcej - Dogma nie mogła założyć hełmu bo rozszczelnienie było na tyle duże,że w próżni szybko uciekło powietrze, ale jest na tyle małe, że w normalnym ciśnieniu nie dostaje się tam za dużo powietrza i utrudnia oddychanie.
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline