Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 09:11   #27
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Mam nadzieję, że do weekendu uda mi się zmajstrować jakiś post. A póki co mam jeszcze do Was prośbę o przysłanie PW z następującymi informacjami nt. postaci:
  • cele i motywacje (dla przypomnienia, bo mam wrażenie, że ostatnio słabo kontaktuję i nie chcę znów pokręcić jak z podróżą Marva)
  • gdzie kto śpi w Phandalin (na zaś). Nowe postacie mają do wyboru zatłoczoną stodołę obok gospody, proszenie się po domach, zieloną trawkę lub ruiny dworu (opiszę to w poście). W samej gospodzie nie ma miejsc.
  • codzienne rytuały, czyli wasze "zawsze po/przed... robię to i to"; charakterystyczne zachowania, wady, zalety. Jeśli ktoś ma, oczywiście
  • gdzie trzymacie cenne rzeczy. Przypominam, że worek złota swoje waży
  • co nosicie ze sobą po mieście - wiadomo, że na potańcówkę nie pójdziecie w pełnej zbroi, a na poziomki z plecakiem pełnym ekwipunku... prawda?
 
Sayane jest offline