Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 11:42   #71
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Googol: wspaniałe podsumowanie - dziękujemy za trolling! <wręcza lizaka w nagrodę i klaska>

Do tej pory widziałam zgłoszenia niezależny ghul/mag/abominacja/demon/niezrzeszeni od jednostek.

Czego NIE widziałam to zainteresowania pozostałym opcjami od nie-jednostek. Napisałam o solówkach bo nie planujemy frakcji - czyli wg definicji zdyscyplinowanych i zorganizowanych grup ludzi - w formie jednoosobowych przedstawicieli.

Demon, upiór, kin-jini, wrózki, łowcy i camarilla jak najbardziej dopuszczalni jeśli pojawią się zgłoszenia od trzech osób w górę. Bo na 3+ osób/frakcja planujemy scenariusz.

Będę jednak pilnie śledzić Twoją sesję maga z dopuszczonymi wszelkimi możliwymi opcjami WoDu.
 

Ostatnio edytowane przez corax : 26-07-2017 o 11:46.
corax jest offline