Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 13:53   #37
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
W ogóle to chciałem coś mądrego napisać, ale większość spraw już tu poruszyliście, więc dołożę pytanie w stylu tych które dorzuca Mira.

Skąd mam wiedzieć, że potrzebuję pomocy przy pisaniu KP?

Serio, pytam. Jeśli moje KP widzę tylko ja i potencjalny MG, a MG zwykle ocenia je tylko na zasadzie "przyjmuję/nie przyjmuję" to nie wiem czy piszę dobre, ledwie zadowalające, czy może kiepskie KP które mi wydają się fajne.

Weźmy pod uwagę, że LI jest jednym z pierwszych (jeśli nie pierwszym) wynikiem gdy szukamy sposobu by po polsku pograć w RPGi, to prowadzi do tego, że co jakiś czas pojawiają nam się świeżynki które choć mają potencjał spory to brak im warsztatu. Choćby z myślą o nich warto założyć temat z pomocą dla początkujących lub pragnących doszlifować swe umiejętności.


PS
Cytat:
Napisał corax Zobacz post
Są też odwrotne przypadki - gdy karty są całkowicie przekombinowane, zalane masą szczegółów i każdy jeden musi być omówiony do siedmiu pokoleń wstecz.
Jeśli karta jest ciekawie napisana, to dlaczego miałby to być problem?

Edit:
Pisałem nim pojawił się post Czarnej, która porusza dokładnie ten sam problem o którym mówiłem. Miała szczęście znaleźć mentorów, a ilu osobom się nie udało?
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 26-07-2017 o 14:01.
Googolplex jest offline