Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 14:04   #40
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie wiem - temat dość gorący i pojawia się w ostatnich tematach. Ale skoro trzeba też pomóc potencjalnym uczniom w znalezieniu tematu, to może sonda powinna być w innych tematach/działach?
Ja bym nie szukała...

Cytat:
Nie rozumiem komentarza...
Napisałaś: "(...) nauką settingu gdzie koncentruje się głównie na tłumaczeniu mechanicznej części systemów"
Do tego nawiązuję, bo z tego stwierdzenia wynika, że nauka (warsztaty) wampira, huntera, wilka, FR czy czegokolwiek innego sprowadza się w głównej mierze do nauczenia mechaniki, która dla mnie po prostu gdzieś tam jest. :< Granie w dany setting bez wczucia w klimat, bez poznania podstawowych informacji o świecie, bez rozegrania ich, zapewne nie da kopa do prawdziwego poszukiwania wiedzy o nim oraz nie rozbudzi pasji. Oczywiście, jeżeli mówimy o skupieniu na mechanice.

Cytat:
Prowadzimy dyskusję na zadany temat - tak mi się zdawało.
Mnie też się tak wydawało.

Cytat:
Hmmm czyli jak teraz rekrutacje powinny wyglądać? Pula osobna dla graczy tworzących karty solo i osobno tych, którym ktoś tam pomagał?
Czyli moje rozwiązanie zostało zignorowane.

Niemniej, bo to się robi niefajne. Z mojej strony to raczej wszystko, przekazałam co o tym myślę, dałam możliwe rozwiązanie. Nawiązując jeszcze do szczegółów i przekombinowania - jak się MG godzi na otrzymanie takiej karty, to nie ma problemu, ja zawsze pytam jak mnie najdzie ochota na pisanie. Jeżeli się nie godzi... To nie ma co trudzić siebie i MG, więc daję spokój, opowiadań dla niechętnego pisać nie będę.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline