Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 14:18   #42
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Fakt, że dawno mnie tu nie było, ale zdaje się nie zmieniło się to, że RPG jako takie nie jest specjalnie masową rozrywką a już jego mutacja w postaci PBF i w to w odmianie „po polsku” to już w ogóle jakaś aberracja. W kontekście tego, jeśli taka inicjatywa pomogłaby zatrzymać u nas na dłużej - poprzez ułatwianie startu - jednego, dwóch czy kilku więcej użyszkodników, jest jak najbardziej pożądana. Wbrew pozorom, nasze wróżki i robosmoki „na foro” nie mają specjalnie niskiego progu wejścia.

Palcem nie będę wskazywał, ale czytając co niektóre posty, mam wrażenia jakby ich autorzy obwiali się jakieś nieuczciwej konkurencji, która utrudni im dostanie się do sesji, na zasadzie, że przyjdą jakieś RPGowe superunicumy i im zrobią konkurencje nie do przejścia. Serio? Ja przecież pisałem jak dostaje się do sesji i tym akurat dzielić się nie ma zamiaru, więc nic wam nie grozi. Serio.
 
malahaj jest offline