Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 14:18   #131
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Marek

- Nie bardzo rozumiem o czym mówisz tak jesteście podobni ale ciebie nie otacza aura zła i cierpienia a jego tak. Ciemność nie musi być zła a on z całą pewnością jest zły- Stwierdziła kategorycznie.

Dopiła herbatę i głęboko westchnęła - To co robimy z tą sytuacją? Chcesz skorzystać ? Mi już zapłacili jak powiem że nie chciałeś to ci mogą przysłać inną dziewczynę bardziej w twoim typie albo faceta jeżeli masz taką preferencje. Mogę też powiedzieć że jesteś w stałym związku i nie bierzesz- Prostytutka wyglądała na w pełni uspokojoną.

Igor

- Myślę że piękność byłaby wprost zachwycona choć miała by wątpliwości czy brodacz chciałby ją widzieć zmęczoną po pracy choć... Takie spotkanie byłoby bardziej naturalne bez niepotrzebnych kłamstw których za dużo jest w tym świecie nie sądzisz?- Kobieta wydawała się świetnie bawić pytanie jednak czy bawiła się flirtem z nim czy też bawiła się jego kosztem ?
 
Brilchan jest offline