Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 15:43   #50
Czarna
 
Czarna's Avatar
 
Reputacja: 1 Czarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał corax
ale to co opisujesz, to jest część warsztatów settingu czyli dopasowanie konceptu postaci czy przełożenia tegoż na realia danego systemu a nie pisania KP per se. Takie samo podejście było w WoDowych warsztatach.
No nie. W WoDowych warsztatach siedziałaś po dwie godziny tłumacząc jak robić rozpiskę charakteru i czy to jest potrzebne? Nie lubię czarnych (ha ha ) albo białych postaci - sama nauka jak zrobić coś poza schemat się przydaje. Nie wychodzą wydmuszki, a kiedyś grałam wydmuszkami
Spoko, przy krótkich sesjach typu horror nie ma co się bawić, ale przy dłuższych i ambitniejszych sesjach już się przydaje. A to tylko jeden przykład - chodzi o tworzenie postaci od szkieletu i przeniesienie tego na literki bo gramy literkami. Taki urok pbf

Cytat:
Napisał Autumm
A propo postu Czarnej - może po prostu jakieś podpisy czy tytuły dla mentorów, żeby ich było widać?
To by było fajne, ale i tak lista by się przydała gdzieś w rekrutacjach.

Cytat:
Napisał malahaj
Bez najmniejszego problemu jestem wstanie zatrzymać dowolną liczbę nowych graczy. Postawiłem dom, przekonałem piękną kobietę, aby w nim ze mną zamieszkała i urodziła mi syna. I wszystko to za pomocą jednej tylko siekiery, więc z jakimś tam nowymi graczami nie będę miał problemów.
Nie mędrkuj tylko rób sesję o zarażaniu syfem o której gadaliśmy. Ciągle czekam

Też mam wrażenie, że się robi jakieś dziwne zgrzytanie kółek "weteranów". Jest sygnał że ludzie chcą pomagać i taka pomoc by się przydała, więc co za problem? Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału w mentorowaniu, ani korzystaniu z pomocy i odpowiadając na pytanie Gplexa - jeżeli kartę zobaczy ktoś niezależny to wtedy powie szczerze co sadzi, co trzeba poprawić, a co jest spoko. Tam poprzednio pisałam jaki mam na to pomysł i chyba to wszystko. Też nie zamierzam brać udziału w przepychankach która racja jest mojsza. Ludziom nigdy się nie dogodzi, ale na szczęście nie trzeba robić dobrze wszystkim
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Everyone will come to my funeral,
To make sure that I stay dead.
Czarna jest offline