Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2017, 21:08   #648
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
*Po przeczytaniu posta w temacie sesji*
No panie Emgie, coś pan odemgował?

Ad cuda świata:
Efekty globalne i tak można wklepać odnośnie cudów, a przecież nie wszystkie cuda dają też tabelkowane efekty (jak np. Tenotitlan-hoi-tlakalukai), więc myślę, że to byłyby dość puste rubryki. Przecież nie będziemy teraz spamować cudami!

Ad drzewko i władca:
Też nie jestem przekonany. Już chyba wcześniej to rozważaliśmy i nie widzę korzyści z przenoszenia tego do tabelek.

Ad garnizony:
Jak to robiłem, to jeszcze nie wiedzieliśmy co począć z utrzymaniem wojów, ale chyba stanęło na tym, że garnizon jest żywiony na zasadach normalnej populacji, więc sickboi dobrze gada.

Na doka wejdę pewnie w weekend, bo muszę wpierw przeżuć, co nam Emg przygotował .

Po przeczytaniu tego, co wyprawia się w różnych zakątkach świata gry mogę tylko zakrzyknąć:
HEEEEREESYYY!!! HERESY EVERYWHERE
 
__________________
"- Panie, jak odróżnić buntowników od naszych?
- Zabijcie wszystkich. Będzie zabawniej." - Taltuk
Earendil jest offline