Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2017, 17:10   #104
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
- Widzę że panowie znają się na rzeczy. Także mam nadzieję, że z takimi fachowcami że naprawdę uda mi się odzyskać te skarby... - poszukiwacz uśmiechnął się, kiedy Cyrulik wymówił nazwę jednego z pretechowych wytwórców. W międzyczasie do grupki podeszli RJ i Mika, dyskretnie przekazując kwotę "500" negocjatorom. Na taką ofertę Galer teatralnie wyszeroko otworzył oczy i westchnął.
- Cholerne prymitywy. Nie rozumieją za grosz takiego konceptu jak "tajemnica handlowa". Aaaa, do diabła z nimi. - pokręcił głową - Niech będzie te 500, spieszę się i tak. Nie mam czasu na głupie przepychanki. Mam nadzieję, że jesteście gotowi do drogi od razu? - otaksował ich wzrokiem - Jak macie jakieś zapasy czy inne graty, to zabierzcie je ze sobą, trochę nam na dole zejdzie. Widzimy się przy tamtym tunelu za godzinę, co? - wskazał jedną z odnóg placu - Tylko ani pary z ust. Nikomu nie mówicie, gdzie idziecie, bo wpakujecie nam na głowy jakąś bandę morderczych bandytów!
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline