Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2017, 20:51   #1485
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Mężczyzna posłuchał tego co powiedział Andrew, jego twarz pozostała surowa ale nie była już taka nieżyczliwa.
-Przykro mi o tym słyszeć, z tego co wiem nikt z moich ludzi nie był w mieście od wieczoru jak napadli Kate, samochód też się stąd nie ruszał. Możecie sprawdzić. Z karabinu ostatni raz strzelałem jakiś miesiąc temu, trzymam go pod ręką na nieproszonych gości, jeśli poluje to korzystam ze sztucera. - Mężczyzna wyciągnął karabin (AR15 z ciężką lufą i długą szyną montażową pod optykę) w stronę Andrew żeby ten mógł go wziąć i obejrzeć - jeden z moich ludzi ma warmintera w 5,56 ale powtarzalnego a poza tym rano był na polu i wątpię żeby zdążył się urwać i pieszo obrócić do miasta i z powrotem. Tak czy inaczej niedługo będziemy wydawać obiad dla mieszkańców jak chcecie możecie zostać i coś zjeść, albo moja dziewczyny przygotują wam coś na drogę, obawiam się że zmarnowaliście czas przyjeżdżając tutaj ale chociaż tyle mogę wam pomóc. Przykro mi z powodu waszych ludzi, mam nadzieję że dorwiecie bydlaka, jakbyście potrzebowali ludzi do posse to dajcie znać, mamy samochód, ciężarówkę kilka koni i znajdzie się paru porządnych chłopaków.

Mężczyzna odwrócił się do Chrisa
-Świetna robota zastępco, nasi i obcy giną w mieście a jedyne co potraficie robić to wskazywać przypadkowych ludzi i stać z założonymi rękoma. Przekaż szeryfowi że jestem wzruszony że pomyśleliście o mnie.

Chris rzucił niechętne spojrzenie ale nie odpowiedział Roopowi, sięgnął do klamki i odezwał się do was
-Ok, jedziemy, mamy jeszcze kolejne auta do sprawdzenia na liście - rzucił starając się sprawić wrażenie że to on dowodzi
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline