Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2017, 01:04   #98
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
lece do ciebie!
- To cho!


Cytat:
W zasadzie to nie widzisz w sensie widzenia. Raczej wyczuwasz masę z jakim działają rzeczy na ziemię. Nie wiesz jednak czy to kawał skały czy człowiek jeśli masa mieści się w "ludzkiej" granicy. Dopiero jak się rusza to wiesz, że to nie skała... no chyba, że ktoś skałą rzuca
- Bardzo fajna moc, mnie się podoba, jeszcze takiej nie widziałem na sesjach A z opisu mnie kojarzy się z tą siatką przestrzeni w kosmosie na jaką działają obiekty o wielkiej masie jak planety czy gwiazdy. Czyli "zapada się". Bez innych zmysłów chyba raczej trudno odróżnić powiedzmy 70 kg kamienia od 70 kg człowieka, robota czy zwierzęcia bo masa jest podobna. Ale ruch czyli kierunek i prędkość (no chyba, że już machowe prędkości czy cóś ) no to powinny też chyba być wyczuwalne w takiej siatce przestrzennej.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline