Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2017, 01:28   #123
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Chwilę mi zajęło zanim zdołałem obrobić wszystkie plany w Paincie

Lotte

Trzymam kciuki. Zazwyczaj boję się wkomponowywać tego rodzaju zagadki, typowe "puzle" z gier przygodowych, bo sam mam czasami trudność w rozwiązaniu ich i boję się, że w sesji zastopują akcję. Będę pod wrażeniem, jak wpiszesz właściwy kod - wtedy Lotte pozna trzy wersety i dowie się dzięki temu potencjalnie bardzo dużo. Jeżeli to nie uda się... też w porządku. Visser ma również inne sprawy na głowie i niekoniecznie musi spędzać wieki na wpisywaniu kolejnych kombinacji.
Dodam tylko taką wskazówkę, że owy kod nigdy wcześniej nie pojawił się w sesji, więc nie ma sensu poszukiwać jakichś konstelacji cyfr we wcześniejszych postach.

Sharif

Sharif wszystko dobrze ogarnął, jest w środku, nie zwali im się ochrona w najbliższym czasie. Może wezwać Alice. Jeszcze powinien ogarnąć, gdzie pójść dalej, aby dojść do celu w obrębie kościoła. Zapraszam do doka :3

Alice

Już o tym wcześniej rozmawialiśmy na czacie - Alice zaczyna upodabniać się do obiektu o najwyższym PWF :3
Jest jakby podzielona na dwie części. Jedna kompletnie normalnie funkcjonuje. Przemierza zabytki, rozmawia z ludźmi.
Druga część jest wybita w astralne przestworza.
Przypomniała jej się wizja z drugiej strony sesji. I teraz mężczyzna - którego wtedy widziała - przemówił do niej.

Więc: z jednej strony czeka nas wspólny dialog Alice i tego jegomościa. A z drugiej strony możecie z MTMem zacząć tworzyć scenę w kościele po wezwaniu Alice do wnętrza budynku.

Powodzenia wszystkim! :3
Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!111oneone
 
Ombrose jest offline