Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2017, 11:37   #74
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
W faktorii wbrew temu co można by się spodziewać nie było zbyt wiele towarów. Jak wyjaśnił jeden z kapłanów-kupców Waukeen, większość towarów jest zamknięta w magazynie pod kluczem i zostanie wystawiona dopiero przed świtem na straganach.
Przechodząc po sali wypełnionej licznymi skrzyniami i beczkami, Duir rozglądał się bacznie za okazją by pozbyć się grosiwa. Niestety, faktoria nie dysponowała tym czego tak bardzo pragnął, przynajmniej nie o tej porze. Szczęście jednak się do niego uśmiechnęło kiedy faktorię opuszczał. Przybyło w postaci starszego, ciemnoskórego mieszkańca pustyni.


- A, dobrze słyszały moje uszy? Niestrudzeni bohaterowie poszukują czegoś specjalnego? Zapraszam, zapraszam do mnie, mam ja wszystko czego wam trzeba panowie bohaterowie, niskie ceny, najwyższa jakość, zapraszam, zapraszam. - Giął się w ukłonach i zachęcał by poszli za nim.
 
Googolplex jest offline