Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2017, 21:09   #38
Ismerus
 
Reputacja: 1 Ismerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputację
Ykh- zakasłał szlachcic, kiedy usłyszał nazwisko "Leitdorf". Nie mógł uwierzyć, że pił wino z winnic swoich wrogów, przez których musiał uciekać z rodzinnej prowincji. Dlaczego ten kupiec nie mógł sprowadzać wina od Alptraumów? Ale w takim razie trzeba zachować czujność. Może w miasteczki czają się łowcy nagród...
-Yyy... nie, nie trzeba. Nie zanoś. Pytałem się tylko z ciekawości, ale popytam na mieście. - mówiąc to położył na blacie dwie złote korony i odszedł. Rozejrzał się po karczmie. W rogu sali zauważył stół, obsadzony przez kilku bogatych, a tak przynajmniej wskazywały na to ich stroje, ludzi, grających w karty. Podszedł do nich.
-Czołem waszmościom! - przywitał się- Maksymilian von Pless, z tych averlandzkich oczywiście, nie mam nic wspólnego z tymi Sudenlandzczykami. Widzę, że waszmościowie gracie w karty. Można się do was dołączyć?
 
Ismerus jest offline