Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2017, 08:15   #472
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
No i jest mój odpis.

Okaryna, sune: dziękuję Wam bardzo za grę, przy Waszych dialogach nieraz wybuchałam śmiechem, ale sytuacja w jakiej się znalazłyście nie dawała Wam szans na przeżycie bez jakiejś pomocy. Czarna natomiast konsekwentnie odgrywa charakter swojej postaci i nie dała się podpuścić, więc koniec mógł być tylko jeden. Mam nadzieję, że fajnie Wam się grało i że spotkamy się jeszcze w innych sesjach Raz jeszcze dzięki.

Co do reszty:
Kenshi, Gormo: deklaracje, co dalej robicie w zupełności wystarczą. Autobusy mają powbijane kołki w opony, ale całkiem możliwe, że dałoby się pojechać. W razie pytań, śmiało.

Nami, Ombie, Pan Elf: tutaj sytuacja raczej klarowna. Jakieś dziesięć metrów od Was znajduje się dzikus z maczetą, który z wolna idzie w Waszą stronę. Co robicie?

Ardel: tutaj również nie muszę chyba niczego tłumaczyć. Jaki będzie wybór Jerry'ego?

Zombi, Grave Witch: gratulacje, udało się pozbyć zagrożenia Teraz czas na kolejne Wasze ruchy. Możecie sobie podialogować i oczywiście czekam na deklaracje działania.

Czarna: cicho wszędzie, głucho wszędzie... Kaya jest w całkiem komfortowej sytuacji, pytanie, co z tym zrobi.

CZAS NA ODPIS DO CZWARTKU, PÓŁNOCY. Jeśli macie jakieś pytania lub coś jest niezrozumiałe, pytajcie
 
Tabasa jest offline