Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2017, 15:32   #107
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
- O, to to. Koleżanka dobrze mówi! - łowca wyszczerzył się do najemnika - Ale po kolei: to nie jest jakaś wyprawa na koniec świata! - zaśmiał się - Klasyczne R&R, rip and run. Kilka godzin drogi stąd, po drodze są działające systemy transportowe statku... które tylko ja wiem, jak uruchomić! Będziemy tu z powrotem ciągu jednego dnia. - kolejny uśmiech - Weźmiemy tyle, co damy radę, resztę zniszczymy... znaczy "zabezpieczymy". Muszę zaklepać to miejsce, nie? - wzruszył ramionami - Nie wyglądacie mi na żołnierzy czy ekspertów... bez urazy. Więc nic trudniejszego niż kilka zmutowanych szczurów i rozdarcia sobie spodni na dupie o jakiś kawał blachy nie przewiduję. Zresztą... - pokazał na siebie - Ja idę tak, chyba nie widzisz żebym nosił pancerz i hazmat? - zaśmiał się - Potrzebuję po prostu więcej rąk, które pomogą mi dźwigać graty. Wszystko mam już sam przygotowane - drogę znam, systemy alarmowe rozbroiłem... praca marzeń. Dlatego nie będzie zaliczki! - fuknął - Dostajecie tyle kasy za coś, co jest pracą magazyniera w hangarze, a jeszcze chcecie zaliczki... żebym was więcej nie zobaczył, co?

Na pytanie o swoje powiązania Tyeis pokręcił głową.

- Każdy tu pod kogoś podlega. To Lewiatan, bez płacenia za "ochronę" nie pożyjesz długo... - westchnął - Ale niech was to nie zajmuje. Mniej wiesz, spokojniej spisz. A ja chcę wynająć tragarzy, a nie śledczych! - wycelował palcem w najemnika - To co, bierzecie tą robotę czy nie? Czy mam odpowiedzieć jeszcze na miliard i jedno bezsensowne pytanie? - spytał na koniec jadowicie, wyraźnie zniechęcony tym wypytywaniem.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline