Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2017, 11:12   #78
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
1) Amulet jest nasycony magią krwi (co akurat nie powinno dziwić biorąc pod uwagę skąd pochodzi), jednak jego właściwości są nieznane. Po prostu nikt nie chciał się podjąć dokładniejszego zbadania tego przedmiotu.
2) Tak, drużyna została wyposażona w jadło tak mniej więcej na tydzień oszczędnego spożywania.
3) Oczywiście udział w łupach jest, moja gapowatość że nie dopisałam. Z większych znalezisk Ros i Nat’a mamy chociażby skrzynie z łupami, w których całkiem solidna ilość złota i klejnotów się znalazła. Na głowę przypadło po 26 złotych riv’ów, 12 srebrnych i trochę miedzi. Od razu liczę z kamykami co by nie wymieniać każdego diamenciku. Łup, naturalnie, został także podzielony między załogą “Gołębicy” i resztą drużyny więc był on pokaźnych rozmiarów gdy tak się pododaje. Do tego broń (wybierzcie sobie coś, byle nie magicznego), zbroje, odzież wszelaka. Podsumowując, zarówno Ros jak i Mealer są teraz naprawdę bogatymi mieszkańcami Zaris. Pytanie tylko czy dożyją chwili, w której z owych bogactw będą mogli skorzystać .
4) Obecnie pierścień ma Silli.
5) Przede wszystkim pisania i czytania w stopniu co prawda podstawowym ale nie można jej już za analfabetkę uznać . Aniołek zaczął ją także uczyć rachowania i tego jak prowadzić dziennik pokładowy. Widać upatrzył ją sobie na swoją protegowaną bowiem spędzał z nią sporo czasu pokazując co i jak na statku działa i dlaczego działa oraz co robić by nadal działało .

Co do odpisów to jak mówiłam, terminu brak więc spokojnie, kiedy możecie, to odpisujcie.

Pozdrawiam.
G W
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline