Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2017, 15:24   #201
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Pod tym linkiem znajdują się moje bardzo banalne zasady prowadzenia starć grupowych (Mass Combat). Będziemy przez całą sesję z tego korzystać (a przynajmniej tak długo jak mamy ludzi pod ręką), więc pomyślałem, że wypadałoby je wam udostępnić do wglądu. Nie chciałem bawić się w osobne, bardziej skomplikowane systemy, takie jak WFB (zasady z Księstw Granicznych na nic by się tu nie zdały), dlatego jest to mocno uproszczone i wiele elementów uzależnionych jest też od moich decyzji (w sensie pewne rzeczy będę brał bardziej na logikę, niż za każdym razem stosował się wyłącznie do tych reguł).
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline