Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2017, 22:06   #2
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Ano całkiem przyjazne wtłoczenie wprost w przygodę. Witam się zarówno z tobą, jak i z potencjalnymi czytelnikami. W istnienie tych drugich specjalnie nie wierzę ale kto wie, może pozostałych dwóch chętnych graczy będzie śledzić moje mniej lub bardziej udolne zmagania. W końcu czysto teoretycznie, jeżeli gra się przyjmie, to mógłbym w przyszłości być ich kapitanem.

W wiadomości wstępnej obdarowałeś mnie podstawowymi informacjami oraz ostrzeżeniem co do żywotności. Z jednej strony rozumiem, z drugiej to shonen. I to jeszcze one piece. Nie mam w zwyczaju rzucać się z wykałaczką na smoka ale chciałbym abyś dał mi przykład przeciwnika który powinien być równy Kamiemu oraz takiego, który raczej by go zgniótł, choć może to nie być oczywiste. Oszacujmy tako-jaki power level.

Moja niepewność wywodzi się głównie z oglądania poczynań Luffiego. Tamten cwaniak bił pięścią w truciznę i chętnie wskakiwał do wody ale jakoś dał radę. O ile tarcza głównego bohatera naturalnie będzie pękliwa w sesji, skoro to storyteller to chcę wiedzieć, do jakiego stopnia emocje mogą skutecznie przeważać nad rozwagą.

Nie żeby to było przesadnie potrzebne, bo Kami to poniekąd tchórz...ale zawsze lepiej wiedzieć takie rzeczy : >
 
Fiath jest offline