Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2017, 22:39   #308
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Byłem tam i opowiedzieć mogę ale będziecie mi Panie Wąsaty wisieć przysługę. Jestem handlarzem więc wymienię się z tobą informacjami. Chcę wiedzieć gdzie jest córka Pana Ryszarda znanego również jako Bimbromanta - Andrew nawet scyfryzowany wciąż pozostawał Mistrzem Handlu wszelakiego i nie zamierzał tanio sprzedać skóry.

- Wiem że jeżeli nie pójdę na zgniły kompromis jak Bolek czy jakiś inny TW to mi zrobicie z tyłka format dysku ale wiem też że próbowaliście zyskać te dane w inny sposób i wam nie wyszło więc domagam się gwarancji bezpieczeństwa i wolności informacji - Chociaż robił dobrą minę do złej gry to tak naprawdę niewiele pamiętał z tamtych zajść tak właściwie to tylko pomógł z laptopem a o zajściach słyszał z drugiej i trzeciej ręki.

Po uzyskaniu tyle ile uda się uzyskać z wąsacza a zmysły kupieckie powinny Złomoklecie to podpowiedzieć Astralny zastosuje taktykę znaną jako "powiedział co wiedział"- Vel był pieprzniętym Mistrzem ścieżki Pinokia, opiekował się jakimiś dzieciakami podejrzewali niektórzy nawet że to on jest Mikołajo - pedofilem. Okazało się jednak że to Lama zrzucał na niego tropy Velczyński dostał wkurwa wysadził go bombą zmienił się w wielką płonącą kukłę i przytrzymał Lamowatego żeby nie schował się do lodówki jak Idiana Jones normalnie wyglądał jak ten Hamerykański Burning Man z festiwalu! No i w ten sposób Vel oczyścił mieszkanko i świat ze zbocczenia - Wyjaśnił zmieniając niechcący niektóre fakty bo choć widział zjawy na parterze domu Vela to był najpierw niedoćpany a potem naćpany i mu się wszystko pierdoliło fest.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 09-08-2017 o 08:47.
Brilchan jest offline