Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2017, 12:43   #50
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Kurcze przepraszam Was wszystkich najmocniej, ale gorący okres w moim życiu nadszedł trochę szybciej niż planowałem.
Niestety albo może raczej "stety" (bo ja się cieszę, że w końcu ostatecznie osiądziemy na swoim) mam w tym miesiącu na głowie największy kataklizm w życiu każdego człowieka czyli przeprowadzkę. Potrwa to około miesiąca gdyż od połowy sierpnia zaczynam sam urlop - choć przewidziany on był i nadal jest właśnie na ta okoliczność.
Nie chciałbym rezygnować z sesji gdyż widzę i czuję, że zapał do grania macie, a rozpisana przygoda jest naprawdę ciekawa...
Dlatego proszę Was o cierpliwość i wyrozumiałość gdyż naprawdę w tym okresie nie mogę poświęcić sesji tyle czasu ile potrzeba i ile bym chciał. Mam nadzieję, że nie zrezygnujecie z tej sesji i wspólnie doczekamy spokojniejszego okresu, aby ją kontynuować.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline