Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2017, 21:32   #137
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Randka Igora cześć druga. 1 dzień wcześniej

- Tak na pierwszej randce ? Za kogo ty mnie masz ?- Przez chwilę wyglądała na oburzoną po czym, wybuchnęła gromkim śmiechem - Oczywiście że tak, herosie a myślałeś że jaki jest cel tego spotkania ? To dokąd idziemy?

Zebranie chwila obecna. Działka Marka wieczór po zachodzie słońca

Pan Andrzej wyglądał na zadowolonego rzucił na stół egzemplarz lokalnej gazety nagłówek krzyczał TRAGEDIA! Zaczadzenie seniorek o tym jak dbać o przewody kominowe czyt.
na str.4


- Jedno co dobrego przyniósł nam ten ciemny ptaszor po za zapasem magicznego alkoholu było odwrócenie uwagi od naszych sprawunków w kwestii SBka. Są zbyt, zajęci sprawą tych biedaczek żeby zająć się śledztwem w sprawie która wygląda jak kolejny przykry wypadek. Zresztą sztuczki Róży całkiem nieźle wszystko ukryły - Wilkołak skrzywił się na myśl o Magusce i pociągnął solidnego łyka z manierki którą przyniósł ze sobą.

- Co do Różyczki pewnie wszyscy to poczuliście ? Rozmawiałem z wyższymi duchami Zielonej Arkadii podobno chodzi o to że jakaś dzika energia z paktu przejęła kontrolę nad jej ojcem który zaczął gwałcić księdza i padł na zawał tak jak i seniorka... Podobno dziewczyna nie była zadowolona ale jakimś sposobem wywinęła się z paktu. Nie wiem jak to zrobiła ale duch zapewnił mnie że nie da się tego powtórzyć a to mało przyjemny awatar więc się nie dopytwałem szczegółów- Wyjaśnił pokrętnie.

- Zostały po niej jakieś zjawy jak kto chcę to możecie się im przyjrzeć jak nie to przerobię je na mistyczny bimber, jak wam idzie sprawa Tracza ? Macie jakieś kwestie do omówienia ? - Spytał Bimbrołak.

Pani Maria na razie siedziała cicho może chciała poczekać z wszczynaniem kłótni dopóki nie omówicie pozostałych kwestii ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-08-2017 o 21:51.
Brilchan jest offline