Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2017, 22:09   #82
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Alleus zdziwił się widząc ich złodzieja z kapłanem Wukeen choć ucieszył się że Edmaad się ruszył i próbował coś robić choć właściwe co takiego robił?Akadyjczyk zaczął się zastanawiać czy nie wyminąć ich i skorzystać z odwrócenia uwagi i odnaleźć swój cel?

Szybko, jednak doszedł do wniosku że nie umie się skradać i woli działać wprost jak podmuch wiatru podszedł do obydwu i zapytał - Witam szanownego Pana. Tak się składa że została mi odrobinka magii leczniczej przed poranną modlitwą. Słyszałem że ktoś wrócił z wyprawy to pomyślałem sobie że za waszą zgodą pomógł bym mu w zamian za opowieść dla tej świątyni sam zysk bo macie darmową pracę - Wyłożył swoją propozycje.
 
Brilchan jest offline