Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2017, 22:40   #249
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Właśnie teraz macie macie okazję temu zaradzić. Wcześniej nie działo się zupełnie nic, co a) wzmogłoby waszą czujność b) było okazją do interwencji.

c) napisałam, że mógł przekazać wam to info - nie mieliście tylko czasu na opracowanie dokładnego planu działania, więc musicie teraz improwizować

Dhratlach, po raz kolejny pouczasz mnie, jak należy prowadzić daną scenę - i o ile nie mam uwag co do konstruktywnej krytyki, znacząco przekraczasz tą linię. Jeśli nie chcesz grać, nikt cię w tej sesji na siłę nie trzyma.

EDT: Nie mówiąc o tym, że Prince jako jedyny zrobił coś aktywnie, żeby zbadać sytuację - i ma wyniki. Nie wykazujecie swojej inicjatywy, nie pytacie w komentarzach, nie deklarujecie żadnych dodatkowych akcji - to macie efekty. A raczej ich brak, bo równie dobrze mogliście napisać tu czy w sesji, że spotykacie się np. wcześniej i dogadujecie, albo ustalacie jakieś plany. Ja uważnie czytam to, co napiszecie... tyle i aż tyle.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 02-08-2017 o 22:45.
Autumm jest offline