Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2017, 12:38   #251
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Z tym ogłoszeniem to spoko, ale do tego co mówił Drath to ma rację. Muszę mu przyznać rację, bo moim zdaniem za szybko są podejmowane decyzje i nie mam nawet czasu na reakcję na posta, a nie chcę pisać na ochleja jak to mówię. Czyli posta jednolinijkowego. To nie moje standardy, ja wolę napisać przynajmniej kilka zdań. Za szybka jest ta sesja jak dla mnie, za dużo się dzieje, a że temperatura obecnie daje w kość, to i tak za bardzo nie można się skupić na postach. Przynajmniej ja, a jak już wspomniałam, nie lubię pisać na ochleja to nie lubię jak ktoś podejmuje decyzje za nas. Za szybka jest ta sesja. Ja po prostu nie wyrabiam. Tyle.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline