Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2017, 17:26   #138
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Dzień poprzedni, wieczór

Thyrsus, uśmiechając się, zamruczał prowadząc kobietę w dół ulicy do parkingu, gdzie stał jego środek transportu.
- W pewne spokojne, zielone i ciche miejsce. Moje Sanctum. Na piechotę to by nam zajęło, dlatego zapraszam do mojej limuzyny.

Choć mag rozważał opcję poczęstowania kobiety eliksirem Babci to zrezygnował z tego planu. Ot, nie widział w tym potrzeby. Napitek zostawi dla jakiejś cycatej i ciasnej młódki... tylko czy będzie mu się chciało, kiedy upolował już Anetę? Hmm... pewnie tak, znając życie.

Spotkanie u wilkołaka, chwila obecna


Igor, tak jak ostatnio, stał oparty o framugę drzwi z piwem w dłoni. Na słowa Śmietankowego Szamana skinął głową i powiedział.
- Urabiam go, to tylko kwestia czasu kiedy go nakłonię do naszych racji, a jak dobrze pójdzie to i grosz wpadnie do naszej działkowej kasy.

- Co do Róży to nie wiem co się stało, a wątpię by miała, AŻ takie koneksje wśród magów z Arkadii. Tak czy inaczej sprawdzę te zjawy. Mogą mieć cenne informacje.

Upił łyk piwa z puszki i uśmiechnął się myśląc leniwie, gdzie by tu zapolować na nastolatki... może na działkach? Grać pomocnego sąsiada który potrzebuje pomocy? A może by tak udać się do jakiejś dyskoteki? A może zajrzeć na pierwszy rok studiów? ...w końcu dziewuszki z Pedagogiki zawsze należały do łatwych... Uśmiechnął się drapieżnie. Wystarczy przekabacić Tracza by rekrutował dziewuszki ze studiów i szkół średnich profilowanych na praktyki. Tak, to był dobry plan i dużo radosnej szamotaniny łóżkowej. Nie ma to jak wykorzystywać swoją pozycję do lubieżnych celów!
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 03-08-2017 o 20:05. Powód: literówka, uzupełnienie
Dhratlach jest offline