Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2017, 06:22   #476
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Przecież do piątku jest czas.
- Fakt No ale to odwleka sprawę ale jakoś nie zmienia specjalnie samego pytania.

Cytat:
A co do reszty to chodziło mi o to, że nie ma sensu pianie przez nich bo jak nas dwóch zabijesz to oni i tak zginą.
- Mike coś Ci się chyba pomyliło To Gracz a nie MG zabija swoją postać

- I z zabijaniem i ginięciem uproszczę sprawę jeśli jest to niejasne. I grupa Brown i Black mają bardzo podobne zadania. By je wykonać są im potrzebne dwa podstawowe elementy: wyznaczony żywy leming i latadełko w jednym kawałku który go zabierze. Jeśli to się uda, zadanie zostanie wykonane. Więc jeśli by np. para Parchów zginęła a mimo to jakoś chociaż jeden z medyków dostał się na pokład to zadanie zostanie wykonane. Reszcie zostaje dotrzeć do CH na czas by im nie urwało baniaka za dezercję


Cytat:
Tylko jestem ciekaw jak odhaczą check point, skoro został zniszczony. A Pip pisał na początku, że każdy musi osobno checkpointy odhaczać inaczej.
- Ja pisałem coś, że CH został zniszczony? Green wysadził swój ostatni CH. A u czarnych 4, 6 i 0 ostatnio widzieli CH jak zbiegali z dachu. Na mapce w każdym razie CH świeci dalej jaki jest stan faktyczny to nie znaju bez wycieczki na dach. No ale fakt, każdy Parch musi zaliczyć w wyznaczonym czasie swój CH.


Cytat:
Ale z ciebie optymista.
Biorąc pod uwagę dotychczasowy rozwój wypadków, to nie zdziwiłbym się, gdyby reszta grupy dotarła do punktu ewakuacyjnego przed nami, obiła naszym BG mordy, zabrała NPCów i zgarnęła zasługi za wykonanie misji, a naszym wybuchły by głowy, bo nie zdążyli na czas odhaczyć checkpointa.
- Ale powiało optymizmem




---

- Dobra starczy tych heheszków czas się brać za sesję Cohen i Mike pakujecie się z wycieczką na górę. Sprawa wygląda tak:

2 Tura

- Black 4 pomaga dziewczynce (2-gi dzieciak) podanej przez Patricka > udało się
- Black 4 pomaga chłopcu (3-ci dzieciak) podanej przez Anę > nie udało się czyli 2 Akcje
- Black 0 strzela i trafia w małego xenosa z pistoletu > xenos ginie. (mag 6/8)


3 Tura


Black 4 cd. pomaga chłopcu (3-ci dzieciak) podanej przez Anę > udało się
Black 0 zauważa kolejnego małego xenosa (strzelasz?)

- W tej chwili na parterze jest Black 4 i 3 z 4 dzieci. Reszta jest na dole.


- Dla przypomnienie cywile mają Siłę 2 - 5 a wspinanie to test Siły. Jak się uda to 1 Akcję, jak nie uda to 2 Akcje. Jak ktoś z góry pomaga wspinającemu się to bonus do Siły wspinającego +2. Na 10 jest pech i się gruz osuwa i wspinający wraz z tym co mu pomagał jeśli już to spada na dół.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline