Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2017, 13:21   #254
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Jeśli chce iść pierwszy to Kyle jak najbardziej pozwoli, chętniej pójdzie jako drugi.
Zaś ja co do tyczącej się dyskusji: nie mam zamiaru rzucać niepotrzebnych uwag i złotych cytatów które do niczego innego jak do frustracji nie prowadzą, nie chcę też narzucać stylu prowadzenia bo jakbym chciał to robić to bym po prostu prowadził kolejną swoją sesję. Co prawda osobiście też wolę formę dłuższych postów w większym odstępie czasowym, ale obecna formuła też mi jakoś nie przeszkadza. Jeśli innym jest za szybko, jak mówiła Adi i postanowicie przystopować tempo to też chętnie się dostosuję.
Jakoś często odnoszę wrażenie, że sekcja komentarzy na LI powinna być ograniczona do kwestii organizacyjnych, kiedy koniec kolejki, kto będzie niedostępny itp... takie do niczego nieprowadzące dyskusje są póki co dla mnie jedynym tutaj demotywatorem.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline