Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2017, 01:09   #203
Aisu
 
Aisu's Avatar
 
Reputacja: 1 Aisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skałAisu jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Był w pierwotnych założeniach, kolejnym po Zachu i Jaksie (urabianym przez klechę) narzędziem Baali, w rękach Giacomo... ale ostatnio Zosia psuć zaczęła ten plan i dupa wołowa mogłaby się wybić na niezależność
O jaaaa, to dokładnie tak jak zgadywałem... Tzn nie wiedziałem ze Baali, ale że ktoś mu wmówił że ma być idealnym rycerzem i nic ponad to Ale kurde już potem zacząłem wątpić sam w siebie, czy przypadkiem nie widzę wątków tam gdzie nic nie ma.

Cytat:
Tylko jednego z dwóch... albo Kościeja i Miszkę. Bo żaden z nich nie uznałby drugiego za swego szefa. A ich potomstwo... (przynajmniej w części) było racjonalne. Sam Wolf nawet utrzymywał potajemne kontakty z niektórymi dziećmi Kościeja w celu eliminacji swoich konkurentów we własnej rodzince.
Ho, to i tak nieźle. Podejrzewałem że trzeba będzie i Misze i Koscieja zamordować, a potem sie układać z rodem, ale bałem sie zbyt zakochani w ojczulkach beda zeby isc na układ jak im głowy rodu pozabijamy.

Przez myśl mi nie przeszło że Ravnos mogła być szpiegiem. Byłem na 100% przekonany że po prostu jacys Ravnos obozuja w Smoleńsku skryci iluzjami, nikomu nie przeszkadzajac.
 
__________________
"I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be."
Aisu jest offline