Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2017, 10:28   #280
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
- Tak, biegłem, po prostu, po prostu biegłem. - Simon odpowiedział Horstowi, lecz drwal nie wiedział czy dzieciak mówi prawdę czy nie.

- Uciekłem od razu jak tylko to coś zaczęło się wylewać, nie pamiętam dokładnie, zadziałałem instynktownie.

Waightstill miał zamiar wrócić się kawałek, lecz w przypływie emocji musiał zapomnieć że cała droga która pokonali była jednym prostym korytarzem w którym nijak było się zgubić, także Bartnik bez obaw mógł cofnąć sie do szlamu. Gdy zszedł do miejsca gdzie, jak pamiętał, stanęli suchą stopą, widział jedynie resztki kwasu które powoli wsiąkały podłoże. Waightstill nie miał wątpliwości że kupka mięsa którą widział kilkanaście kroków dalej była tym co pozostało z Maxa. Kwas w moment rozpuścił jego ciało pozostawiając resztki mięśni i nadżarte bielące się kości. Jeśli łowca miał wrócić to tylko w koszmarach jakie mogły nawiedzić Bartnika w efekcie ujrzenia tego makabrycznego widoku. Zapach również nie był zbyt przyjemny, także Bartnik mimowolnie odsunął się od tego miejsca, a następnie powrócił do swych towarzyszy.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline