Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2017, 10:41   #6
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
-Dlaczego mnie okradli? - zapytał się Yingbi. - Pewnie nie wyglądam na takiego, kogo nie warto. - zażartował z siebie siadając obok pastora. Jeżeli coś w nim zdradzało, że miał przeszłość w handlu, to nawet przyciągałby do siebie kieszonkowców. Ktoś po prostu skorzystał z okazji.
-Przewiduje, że musiał mnie okraść ktoś, kto jest tutaj turystą. Najpewniej przelotem. - zdradził księdzu. - Miejscowi handlarze albo wymieniają się złotem albo wracają do kamieni, jeżeli biznes im nie wyjdzie. Wątpię, aby desperacja na kredyt była tutaj zbyt popularna. Nie mówiąc o tym, że tutejszy skarbiec jest państwowy. - zaczął się wachlować w zamyśleniu. - Jak ocenia pan moją dedukcję? Skoro zna pan odpowiedź to chętnie ją usłyszę. Mogę nawet podzielić się częścią sakwy, jeżeli pomoże mi pan ją odzyskać. - zaoferował się.
 
Fiath jest offline