Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2017, 15:56   #8
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
- Żeby to jedna. - Kami musiał przyznać, że było bardzo dużo możliwości. Po prostu wybrał tą, która dla niego brzmiała może najbardziej logicznie. Zauważył też zbiórkę nieznajomych. - Arararara, byliśmy aż tacy głośni? - dziwił się. - Zresztą, nie ważne. Rozważam zarówno tutejszych, jak i nietutejszych. Sądzisz, że jakaś grupa mi umyka? - zdziwił się Kami.
Mężczyzna zadumał się. Miał spore problemy w wymyśleniu kto jeszcze mógłby mu wybrać sakwę, jeżeli sama mu nie wypadała. - Chyba nie sugerujesz, że bóg mnie okradł jako przestrogę na przyszłość? - zażartował, zdziwionym i zaskoczonym głosem. Starał się zabrzmieć szczerze. bawił się tłumem. Choć najlepszym komediantem nie był. Następnie zasłonił twarz wachlarzem. - Czy może sądzisz, że ktoś mnie oskubał na poprzednim statku? Płynąłeś ze mną? Wyglądasz na miejscowego. - A przynajmniej nie wpadł mu w oczy na poprzednim rejsie.
 
Fiath jest offline