Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2017, 11:47   #100
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja 16 wybywam, więc pewnie się nie wyrobię. A wybywam na 2 tygodnie z małą szansa na net. Nie dasz się namówić na rekrutę po wakacjach?
Nie wiem. Muszę przemyśleć. Ale możliwość jest, zwiększająca się wraz z wartością i ilością prezentów, jakie nie są słodkościami (fuj...).

Swoją drogą zadziwia mnie, że wyjeżdżacie tak często na wakacje, czasem nawet co roku! Jaka jest wasza taktyka i czemu ludzi pozostawiacie w nudzie?

Cytat:
10 stronnicowe elaboraty na temat charakteru postaci to już dla mnie za dużo :P
.
.
.
...co?

W Changlingu ludzie przysyłali mi najczęściej odpowiedzi pod skopiowanymi pytaniami, bo tyle chciałam. Tu się różnić nie będzie jakoś diametralnie, o ile w ogóle.

I powiedz mi, że nie sądzisz, iż ja pisząc xx stron, piszę te strony o charakterze, wyglądzie i historii od zygoty do aktualnego wieku, opisując każdą godzinę? x_x
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 07-08-2017 o 11:50.
Zell jest offline